اخبار

برگزاری نخستین دوره اهدای جایزه بزرگ سرو

به نقل از روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس، حمید نیلی مدیر عامل انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس با اعلام این خبر گفت: قصد داریم به منظور تقدیر و تجلیل از آثار نمایشی که در طی سال اجرای عمومی داشته اند و بعضا مورد استقبال و توجه مخاطبان قرار گرفته اند، نخستین دوره جایزه بزرگ سرو را در سال ۱۳۹۹ برگزار نمائیم.

حمید نیلی افزود: برای ساماندهی و جمع آوری آثار در این دوره در مرحله نخست مکاتباتی را با سازمان ها و نهادهای مرتبط نظیر حوزه هنری،سازمان بسیج هنرمندان کشور، انجمن هنرهای نمایشی سراسر کشور،سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران،و سالن های تئاتری و تماشاخانه ها آغاز کرده ایم که جمع آوری اطلاعات لازم و ارزیابی آثار بلافاصله پس از احصا آثار توسط هنرمندان مجرب و کارشناسان هنرهای نمایشی کشور انجام خواهد شد.

مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس اضافه کرد:ان شاالله قصد داریم کاندیداهای مورد نظر و نامزدهای بخش های این جایزه بزرگ را روز ملی تئاتر معرفی کنیم و طی مراسمی باشکوه در هفته هنر انقلاب اسلامی ازآنان تجلیل و تقدیر به عمل آوریم.

وی در خاتمه اضافه کرد: اطلاعات تکمیلی بعدی به زودی از طریق روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس در اختیار جامعه فرهیخته و بزرگ تئاترکشور و اصحاب محترم رسانه قرارخواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *